پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - کاشت ۳۰۰۰ اصله نهال در رمپ های اتصالی شهر تاکستان به آزادراه قزوین _ زنجان
آمار بازدید
بازدید روز : 27036
بازدید کل : 630921
آخرین بروزرسانی:
20 ارديبهشت 1400 ساعت 13:46
بازدید : 88 20 اسفند 1399 ساعت 9:21 شماره :83528

کاشت ۳۰۰۰ اصله نهال در رمپ های اتصالی شهر تاکستان به آزادراه قزوین _ زنجان

همزمان با هفته منابع طبیعی و روز درختکاری و به منظور توسعه فضای سبز و افزایش فضای سبز معابر شهری ، رمپ های اتصالی تاکستان به آزادراه قزوین زنجان تحت کاشت ۳ هزار اصله نهال قرار گرفت.

 این مراسم با حضور طاهری فرماندار تاکستان، رضایی رییس منابع طبیعی وصادقی بخشدار مرکزی ، پیری شهردار ، رئیس و اعضای شورای شهر ،جهاد کشاورزی ،  تعاون کار و رفاه اجتماعی ، بنیاد شهید ، آموزش و پرورش و سایر مسئولین شهرستانی برگزار شد.

طاهری فرماندار تاکستان در این مراسم  توجه به سرانه فضای سبز ، کاشت درخت و توسعه فضای سبز را از اولویت‌های مدیریت شهری دانست و تاکید کرد کاشت درخت ارتباط مستقیم با سلامت مردم و جامعه دارد و باید برای داشتن محیط سالم و پاک در حوزه درختکاری اقدامات موثری صورت گیرد.

فرماندار با بیان اینکه نما و  ورودی هر شهر در شناسایی آن شهر موثر می باشد اظهار نمود :  طی یک سال گذشته شهرداری و مجموعه مدیریت شهری برای ساماندهی ورودی ها اقدامات بسیار موثر و ارزشمندی را انجام داده که جا دارد از این مجموعه تقدیر و تشکر نمایم و درختکاری در رمپ آزادراه  نیز در همین راستا صورت گرفته است.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :