پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - غرس نهال در شهرکهای صنعتی استان انجام گرفت
آمار بازدید
بازدید روز : 21143
بازدید کل : 630835
آخرین بروزرسانی:
20 ارديبهشت 1400 ساعت 13:46
بازدید : 82 19 اسفند 1399 ساعت 20:46 شماره :83489
به مناسبت روز درختکاری
غرس نهال در شهرکهای صنعتی استان انجام گرفت
به مناسبت هفته درختکاری روز شنبه در مراسمی با حضور عیسی قبادی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، امام جمعه و فرماندار شهرستان آبیک، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان و تعدادی از مدیران تعدادی نهال در محوطه شهرک صنعتی کاسپین شماره دو غرس شد.  عیسی قبادی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین در این مراسم گفت: توسعه صنعتی در استان باید با پیوست زیست محیطی همراه باشد تا هم موجب افزایش راندمان کاری شده و هم از تخریب محیط زیست جلوگیری شود.  قبادی اظهارداشت: توجه به فضای سبز و محیط زیست باید در جامعه نهادینه شده و مورد توجه جدی قرار گیرد تا به سلامت جامعه کمک شود.  وی اضافه کرد: کاشت درخت در همه شئون اجتماعی باید جدی گرفته شود و ما در مدارس، دانشگاهها، خانه ها و واحدهای صنعتی به آن اهمیت دهیم.

قبادی تصریح کرد: کاشت نهال در محوطه های واحدهای صنعتی و شهرکها بیانگر توجه ویژه تولیدکنندگان به محیط زیست است که باید ترویج شود.

وی اظهارداشت: شهرک های صنعتی  باید در کنار توسعه فیزیکی و افزایش تعداد واحدها به زیبایی و سر سبزی محیط های تولید هم اهمیت دهند تا به افزایش راندمان کاری کمک شود.

در ادامه حمیدرضا خانپور مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: امسال با ایجاد بیش از 4 هکتار فضای سبز در شهرک ها و نواحی صنعتی توانسته ایم به زیباسازی و سالم سازی محیط های تولیدی کمک کنیم.

خانپور تصریح کرد: تاکنون ۱۹۰ هکتار فضای سبز در شهرکها و نواحی صنعتی استان ایجاد شده و در سال آینده نیز 5 هکتار فضای سبز جدید ایجاد خواهد شد.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :