پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - چند طرح عمرانی و خدماتی در شهرستان آوج به بهره‌برداری رسید
آمار بازدید
بازدید روز : 3822
بازدید کل : 494928
آخرین بروزرسانی:
28 مهر 1399 ساعت 9:41
بازدید : 80 10 شهريور 1399 ساعت 10:36 شماره :76456

چند طرح عمرانی و خدماتی در شهرستان آوج به بهره‌برداری رسید
فرماندار شهرستان آوج در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دولت و بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، افزود: مدیران باید با ادامه دادن راه شهیدان، در هفته دولت در راستای خدمت رسانی صادقانه به مردم تلاش کنند.
نصرت الله علیرضایی افزود: شهرستان آوج با گذشت چهار دهه از انقلاب اسلامی همچنان از محرومیت در رنج است و همه ما رسالت سنگینی داریم تا با تلاش شبانه روزی برای رفع این محرومیت اقدام کنیم.
وی اظهار داشت:در شهرستان اقدام‌های ارزشمند و بسیار خوبی برای توسعه و پیشرفت منطقه صورت گرفته که نیاز است این دستاوردها برای ایجاد امید و پویایی مردم بازگو شود.
علیرضایی با اشاره به موقعیت جغرافیایی آوج، افزود: این  شهرستان دروازه غربی کشور است و ساکنانش در سه استان اطراف زندگی می‌کنند و مطالبات زیادی دارند اما فرهنگ بالای آنها مانع از بازگو کردن خلاها و کاستی موجود منطقه است.
 وی تسهیل در سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی منطقه را عمده مطالبه مردم دانست و افزود: این منطقه از جمله مناطق مستعد در استان برای توسعه روستایی و گردشگری است که باید از ظرفیت‌های آن بهره گیری کرد.
علیرضایی اضافه کرد: یکی از اهداف مهم دولت در شهرستان آوج محرومیت زدایی و توسعه روستایی بوده است که با تلاش‌های صورت گرفته و اجرای پروژه‌ها شاهد تغییر و تحولات خوبی در روستاها هستیم.
فرماندار شهرستان آوج با اشاره به ۷۷ طرح قابل افتتاح در شهرستان در هفته دولت با ۴۰ میلیارد تومان اعتبار، تصریح کرد: با افتتاح طرح‌های عمرانی و زیربنایی در هفته دولت برای ۵۵۹ نفر در شهرستان آوج شغل ایجاد می‌شود.
وی خاطر نشان کرد: امروز پنج طرح به صورت نمادین با حضور استاندار قزوین و نماینده آوج و بویین زهرا در مجلس شورای اسلامی به بهره برداری رسید و مقرر شد در ۲ هفته آینده در جلسه ای با حضور استاندار و جمعی از مدیران مسایل و مشکلات منطقه مورد بررسی قرار گیرد.
علیرضایی افزود: خط دوجداره برق در ناحیه صنعتی آوج به طول سه هزار و ۱۵۹ متر مربع و با اعتبار ۱۶ میلیارد ریال جهت تامین برق ناحیه صنعتی، خانه مددجویی در روستای شهید آباد و بندهای آبخیزداری در روستای هرآیین به مساحت ۲۲ هزار متر مکعب با اعتبار ۶۵ میلیارد ریال  به بهره برداری رسید.
شهرستان آوج دارای ۲ بخش مرکزی و آبگرم است و در جنوب غربی استان قزوین قرار دارد.
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :