پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - صیانت از اراضی ملی در قزوین باید با جدیت بیشتر دنبال شود
آمار بازدید
بازدید روز : 3610
بازدید کل : 494917
آخرین بروزرسانی:
28 مهر 1399 ساعت 9:41
بازدید : 218 18 تير 1399 ساعت 8:2 شماره :74637

صیانت از اراضی ملی در قزوین باید با جدیت بیشتر دنبال شود
حجت الاسلام والمسلمین نورالله قدرتی روز سه شنبه در نشست شورای حفظ حقوق بیت المال استان قزوین افزود: دستگاه قضا نسبت به حفظ و صیانت از بیت المال حساسیت ویژه و بالایی دارد و انتظار ما از مدیران اجرایی نیز این است که به مسایل مرتبط با این حوزه با جدیت ورود پیدا کنند. 

وی با تاکید بر تقویت نگاه و رویکرد پیشگیرانه از سوی مدیران، اظهار داشت: ورود به موقع و جدی دستگاه های اجرایی به موضوعات مرتبط با حفظ بیت المال به جلوگیری از جرائم و سوء استفاده از آن می انجامد.

رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: برخی مدیران دستگاه های اجرایی نظارت دقیقی بر مسایل حوزه خود ندارند و بی توجهی نسبت به ورود به موقع آنها زمینه سوء استفاده متخلفان را فراهم می کند.

حجت الاسلام قدرتی اظهار داشت: کوتاهی مدیران در صیانت و حفاظت از بینت المال موجب بدبینی مردم به کارگزاران و حاکمیت می شود.

وی با تاکید بر اینکه همه مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی برای حفظ بیت المال وظیفه شرعی و قانونی دارند، خاطرنشان کرد: کناره گیری و بازنشسته شدن مدیران نمی تواند بهانه ای برای عدم پاسخگویی آنها باشد و اگر مدیری در زمینه تضییع بیت المال متخلف شناخته شود باید به دستگاه قضا پاسخگو باشد.

رئیس کل دادگستری استان قزوین همچنین با اشاره به طرح باغ موزه دفاع مقدس،اظهار داشت: اجرای این طرح با هدف ایجاد فضای فرهنگی برای بهره مندی مردم مشکلی ندارد و باید تصویب و مطابق با ضوابط قانونی اجرا شود.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :